web development

WEB DEVELOPMENT

W temacie budowy wszelakich rozwiązań które można uruchomić za pomocą przeglądarki internetowej możemy powiedzieć całkiem sporo. Nasza oferta nie kończy się na budowie stron i sklepów internetowych. Zajmujemy się również rozwiązaniami mogącymi sprawić by praca z aplikacjami internetowymi była sprawna w działaniu i wydajna w efektach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i dotychczasowymi realizacjami.

import/export danych
Potrzebujesz przenieść dane ze swojego dotychczasowego systemu sklepowego do nowego? Chcesz skopiować asortyment swojego dostawcy do własnej bazy produktów? Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, pozwalającym na swobodną żonglerkę danymi. Np.: migracja WordPress <-> Joomla; zatowarowanie sklepów; migracje systemów CRM (vTiger, SugarCRM itp.); migracje stron do CMS; wiele innych. Przerabianie tabel baz danych, plików *.xml/*.csv, czy innych źródeł danych, to dla nas powszechne zajęcie.
integracje
Chcesz publikować swoje posty z bloga na portalach społecznościowych? Poszukujesz rozwiązań pozwalających na wymianę danych między dwoma niezależnymi systemami? Potrzebujesz sposobu na ograniczenie niepotrzebnych czynności związanych z przenoszeniem treści? Integrujemy sklepy, strony i programy. Połączenia między nimi często są możliwe przez fakt zastosowania podobnych technologii przechowujących dane. Zajmujemy się tym na co dzień. Łączymy: sklepy z programami księgowo/magazynowymi; strony z systemami CRM albo z portalami typ Facebook/Twitter.
platformy e-learningowe
Potrzebujesz rozwiązania do sprzedaży kursów online? Prowadzisz szkołę językową, albo piszesz poradniki? Korzystając ze znanej platformy Moodle, pomożemy osiągnąć Twój cel. Posługując się bogatą funkcjonalnością wspomnianego systemu e-learningowego może w łatwy sposób skomercjalizować wiedzę teoretyczną, dzieląc ją na kategorie, poziomy zaawansowania, a w końcu rozpowszechnić ją za pomocą przyjaznego interfejsu. Z takich rozwiązań korzystają również szkoły, uczelnie lub korporacje, w celu rozwoju kwalifikacji kadry.
rozwój oraz prowadzenie stron i sklepów
Prowadzenie stron lub sklepów internetowych to nasza codzienność. Administrujemy jednocześnie pokaźną liczbą serwisów, sklepów i stron. Pomożemy Ci rozwinąć Twoją stronę lub sklep internetowy o dodatkowe funkcjonalności. Przeprowadzamy wszelkie potrzebne prace konserwacyjne oraz administracyjne – doraźnie bądź okresowo. Dbamy o utrzymanie bezpieczeństwa oraz wydajności. Aktualizujemy dotychczasowe rozwiązania, optymalizujemy kod pod kątem wyszukiwarek i jeśli sytuacja tego wymaga, robimy z nim porządek.
scratching
Potrzebujesz zdobyć dane z Internetu, dotyczące konkretnej rzeczy? Wyszukiwanie i porządkowanie zebranych informacji zajmuje Ci mnóstwo czasu? Myślę że jesteśmy w stanie Tobie pomóc, odciążając Cię od tej mozolnej czynności. Zajmujemy się wszelakimi sposobami pozyskiwania masowych ilości informacji z Internetu. Tworzymy bazy firm, produktów, osób, dat, wydarzeń, adresów i innych danych które można umieścić w tabelach. Oszczędzamy czas i nerwy, uzyskując satysfakcjonujący efekt.
sklepy internetowe
Który ze znanych Ci obecnie sklepów nie próbuje szans w sprzedaży wysyłkowej? Rozpowszechnienie Internetu sprzyja handlowi, a mnogość sklepów skłania do myślenia. Obecnie sklep internetowy to absolutna powinność w przypadku prowadzenia działalności związanej z handlem. Z rozwiązań e-commerce korzysta już każdy sektor gospodarki. Dziś w Internecie można handlować zarówno usługami, jak i balonami. Z Twoim pomysłem na produkt i naszymi rozwiązaniami, osiągniesz wymierne efekty oraz utrzymującą się satysfakcję.
strony internetowe
Potrzebujesz wizytówki swojej firmy? Chcesz zaprezentować swoją ofertę w przystępny dla każdego sposób? A może, potrzebujesz zwięzłej mapki, obrazującej dojazd do Twojej siedziby? Tworzymy strony z różnym przeznaczeniem. Korzystamy z najnowszych technologii, przykładamy znaczną uwagę do projektu graficznego, a przede wszystkim stawiamy na funkcjonalność i niezawodność. Nasze strony są zawsze przemyślane i nastawione na efekty. Nie musisz się martwić optymalizacją pod kątem wyszukiwarek, czy możliwością zmiany treści. Witryny dostarczamy zawsze z panelem administracyjnym, a o optymalizację naszych stron dbamy od początku ich produkcji.
systemy CRM
Rozwijasz firmę, a wraz z nią liczbę swoich kontrahentów? Czujesz że potrzebujesz organizacji w obiegu informacji dotyczących wydarzeń, potencjalnych klientów, zadań czy projektów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nie wymaga comiesięcznej opłaty, a koszt wykonania takiego systemu nie jest uzależniony od liczby użytkowników. Rozwiązanie w postaci systemu CRM podnosi efektywność komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej, oraz umożliwia pełną kontrolę nad kontaktem z klientami.
zarządzanie CMS
Oferujemy Państwu nasze usługi związane z administracją, aktualizacją i modernizacją stronami opartymi o systemy CMS. Przeprowadzamy konieczne zmiany, aktualizujemy do najnowszych możliwych wersji, eliminujemy błędy, czynimy wszystko by strona była aktualna pod względem technologicznym. Współpracujemy zarówno doraźnie, jak i okresowo. Mnogość różnorakich interfejsów nie jest dla nas wyzwaniem, a praca z aplikacjami internetowymi to w naszej firmie codzienność.

PRZYKŁADY REALIZACJI

Poniżej przedstawiamy ostatnie ciekawe realizacje stron, sklepów, blogów i innych

OFERTY SPECJALNE

Poniżej przedstawiamy specjalnie przygotowane dla Państwa oferty stworzenia strony bądź sklepu internetowego

oferta promocyjna

SKLEP INTERNETOWY
profesjonalny i prosty w obsłudze sklep internetowy, w krótkim terminie!
już od 900zł!
Woocommerce/Virtuemart, realizacja do 14 dni

Panel administratora do samodzielnej aktualizacji treści

Mechanizm sklepu oparty o Joomla!+Virtuemart lub WordPress+Woocommerce

Niepowtarzalna, atrakcyjna szata graficzna

Optymalizacja sklepu pod kątem SEO

Możliwość rozbudowy o dodatkowe funkcje

Możliwość wydzielenia dostępu do panelu sklepowego

Możliwość integracji z programami księgowymi, porównywarkami cen, portalami itp.

Możliwość wystawiania i wysyłki faktur do klienta drogą elektroniczną

Możliwość integracji kalkulatora przesyłek z firmami kurierskimi

Możliwość integracji z płatnościami elektronicznymi

Krótki termin realizacji - 14 dni!

ZAMÓW KONTAKT LUB WYCENĘ NASZYCH USŁUG

Korzystając z poniższego formularza, w prosty sposób dasz nam znać o Twoim zainteresowaniu naszymi usługami. Umieść w wiadomości najwięcej szczegółów jak to dla Ciebie możliwe. Możesz również w prosty sposób załączyć plik z makietą, projektem lub swoimi przemyśleniami na zeskanowanym kawałku papieru.
Cieszymy się, że możemy Ci pomóc. W odpowiedzi uzyskasz najważniejsze informacje dotyczące interesujących Cię produktów, wycenę oraz ewentualne propozycje różnych rozwiązań. Odpowiedź uzyskasz w najkrótszym możliwym terminie.

File is disabled in the free version frontend


Array
(
)
Array
(
)

This form was created by ChronoForms