social marketing

SOCIAL MARKETING

Odpowiadamy za Twój wizerunek w mediach społecznościowych. Pozyskujemy zainteresowanie produktem, instytucją lub osobą poprzez działania w internecie. Tworzymy również teksty na potrzeby mediów, artykułów sponsorowanych oraz na potrzeby wydawnicze. Z naszych artykułów korzystają duże portale, związki i przedsiębiorstwa. Piszemy rzeczowo, fachowo i szybko. Spójrz na możliwości tego co możemy dla Ciebie zrobić, oraz jak wygląda nasza dotychczasowa praca.

copywriting
Piszemy również wyczerpujące i pełne informacji komunikaty prasowe, artykuły do gazet czy teksty opisowe na potrzeby publikacji papierowych. Jesteśmy zdania, że dobry tekst to przede wszystkim porządny research. Analizujemy temat, w przypadku tekstów “sponsorowanych” - badamy rynek, konkurencję i zachowania konsumentów. Z każdym tematem zapoznajemy się z osobna. Więc, jeśli oczekujesz fachowego podejścia do usług copywriterskich, krótkich terminów realizacji oraz rozsądnych stawek - nie szukaj dalej. Gwarantujemy merytorykę i fachowy dialekt na poziomie specjalistów od danego tematu.
fb, twitter, google+ i inne…
W dzisiejszym Internecie nic nie pozostaje bez komentarza. Zarówno zalety jak i wady produktów i usług, muszą spotkać się tu z opinią społeczności Internetowej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy stworzenie i prowadzenie profesjonalnej strony firmowej (tzw. fanpage) na portalach społecznościowych. Dzięki takiej obsłudze można w prosty sposób dotrzeć ze swoim produktem do określonej grupy docelowej. Możliwe jest również kreowanie wizerunku marki, badanie opinii na temat produktu, czy po prostu poszerzenie horyzontów sprzedażowych.
blogi
Blogi stają się coraz popularniejszym środkiem komunikacji z klientem. Można w ten sposób nie tylko informować o nowościach w ofercie, ale również przybliżyć sylwetkę firmy i wyjść z inicjatywą do grupy docelowej, pokazując otwartość i zyskując ich sympatię. Przygotowujemy od podstaw blogi – w skład prac zalicza się budowa odpowiedniej strony pod względem funkcjonalności jak i wyglądu, a następnie po obraniu odpowiedniej strategii – przechodzimy do czynów! Blog firmowy, produktowy, pod zaplecze SEO czy lifestylowy, by budować społeczność? Wybierzemy razem najlepsze rozwiązanie!
e-pr
Firmom pomagamy zaistnieć w sieci dzięki kompleksowej usłudze e-pr. Są to działania wszelkiego rodzaju, mające na celu: wzrost świadomości marki lub produktu, utożsamienie marki lub produktu, nadanie wizerunku, zwiększenie sprzedaży produktów i usług lub rozszerzenie grupy docelowej. Aby każda kampania przyniosła oczekiwane efekty, zakres działań jest przygotowywany indywidualnie. Sam sprawdź co potrafimy.
marketing szeptany
Marketing szeptany to tzw. marketing “szemrany”. Nie bezpodstawne jest to skojarzenie, ponieważ działanie to polega na bezpośrednim dotarciu do grupy docelowej, przybierając często formę rozmowy, wypowiedzi na forum lub komentarza. Pochlebne opinie o produkcie, lub zwykłe zwrócenie uwagi na temat produktu przez ‘zwykłego użytkownika’ - jest zwykle lepiej odebrane przez społeczność Internetową, aniżeli marketingowe hasła samego producenta. W taki sposób można w szybkim czasie zwiększyć zainteresowanie produktem lub ruch na stronie.

PRZYKŁADY REALIZACJI

Poniżej przedstawiamy 5 ostatnich realizacji naszych działań marketingowych (fanpage, blog, artykuły)

OFERTA SPECJALNA

Poniżej przedstawiamy specjalnie przygotowane dla Państwa oferty prowadzenia fanpage, bloga oraz pisania tekstów

oferta promocyjna

TEKST
od 20zł
za 1000zzs

angażująca treść

poprawność językowa

szybki termin wykonania

autorska treść

SOCIAL MEDIA
od 250zł
za miesiąc

codzienna aktualizacja

prowadzenie dialogu

angażowanie fanów

obsługa graficzna i copywriterska

MARKETING SZEPTANY
od 2,50zł
za wpis

odpowiedni research

szeptanie o wybranych usługach

dobór for i blogów

wpis z linkiem lub nazwą firmy

ZAMÓW KONTAKT LUB WYCENĘ NASZYCH USŁUG

Korzystając z poniższego formularza, w prosty sposób dasz nam znać o Twoim zainteresowaniu naszymi usługami. Umieść w wiadomości najwięcej szczegółów jak to dla Ciebie możliwe. Możesz również w prosty sposób załączyć plik z wytycznymi, tabelą danych, słowami kluczowymi lub swoimi przemyśleniami na zeskanowanym kawałku papieru. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc. W odpowiedzi uzyskasz najważniejsze informacje dotyczące interesujących Cię usług, wycenę oraz ewentualne propozycje różnych rozwiązań. Odpowiedź uzyskasz w najkrótszym możliwym terminie.

File is disabled in the free version frontend
JavaScript is disabled in the free version frontendCSS is disabled in the free version frontend


Array
(
)
Array
(
)

This form was created by ChronoForms