graphic design

GRAPHIC DESIGN

Wymyślamy i projektujemy. Co? Wszystko co można drukować. Jak? Fachowo i z doświadczeniem. Złożymy również dla Ciebie książkę albo katalog. Zaprojektujemy stronę, sklep, albo plakat? Opowiedz nam o tym czego potrzebujesz. Zrobimy wszystko, w terminie, i w trosce o Twoją satysfakcję. Tutaj możesz sprawdzić nasze możliwości i portfolio.

grafika użytkowa
Projektujemy wszelkiego rodzaju materiały podlegające pod druk. Projektujemy wysokiej jakości, drukowalne grafiki w postaci np.: opakowania, odzieży, witryny sklepowej, samochodu, banneru, plakatu, lub po prostu wizytówki, teczki czy pieczątki. Nie ogranicza nas rozmiar czy tematyka. Tworzymy w zgodzie z kanonami, jednak dodając do każdego projektu nutę świeżości, zachowując przy tym ponadczasowy styl i klasę. Z naszych usług korzystają zarówno małe firmy jak np. restauracje, jak i duże przedsiębiorstwa produkcyjne.
projektowanie wizerunku, identyfikacja wizualna
Zakładasz firmę i chciałbyś nadać swojemu przedsiębiorstwu identyfikację wizualną? Wprowadzasz na rynek nowy produkt i potrzebny Ci jest pomysł na jego oprawę graficzną? Funkcjonujesz w Internecie bez logotypu i innych elementów skupiających wizualne zainteresowanie swoich klientów? Chcesz być bardziej rozpoznawalny, albo chcesz nadać swojej ofercie bardziej komercyjny charakter? Zdecydowanie możemy w tym pomóc. Wielokrotnie wprowadzaliśmy do użytku nowe CI, lub pomagaliśmy firmom w rebrandingu.
skład druku
Zajmujemy się przygotowaniem wszelkich materiałów do druku. Składamy gazety, książki, foldery albo po prostu ulotki. Przy każdym projekcie zachowujemy staranność i dbałość o detale. Nasze realizacje zawsze spotykają się z satysfakcją i dobrym samopoczuciem klienta. Tworzymy fachowo i bez pomyłek. Koordynujemy etap drukowania, dobieramy i proponujemy papier, albo po prostu przygotujemy sam plik produkcyjny. Od Ciebie zależy jakie czynności powierzysz naszej firmie. My wykonamy to terminowo, fachowo i stylowo. W trosce o Twoją satysfakcję.
web design
Projektowaniem grafiki na potrzeby Internetu zajmujemy się od początku Naszej edukacji w tym temacie. Tworzyliśmy już na początku upowszechniania sieci Internet w Polsce, pamiętamy najstarsze wersje potężnych serwisów i śledziliśmy ich rozwój stylistyczny. Wdrożyliśmy już znaczną liczbę projektów w życie. Projektujemy zarówno strony i sklepy, aplikacje internetowe, jak i grafiki typu: landing page, bannery, buttony, slidery i inne które można spotkać w sieci. Daj nam temat, a my to zekraniujemy. Będzie terminowo, fachowo i co najważniejsze satysfakcjonująco.

PRZYKŁADY REALIZACJI

Poniżej przedstawiamy 5 ostatnich realizacji logotypów

OFERTY SPECJALNE

Poniżej przedstawiamy specjalnie przygotowane dla Państwa oferty projektów wizytówek, logotypów, całych identyfikacji wizualnych, bądź stron internetowych

PROJEKT WIZYTÓWKI
już od 50zł!
2 propozycje + runda poprawkowa

2 propozycje

krótki termin realizacji

projekt gotowy do druku

wybrany projekt podlega poprawce

gwarantowana satysfakcja

PROJEKT CI
już od 800zł
logotyp, wizytówka, papier itd.

2 propozycje

krótki termin realizacji

projekty gotowe do druku

wybrany projekt podlega poprawce

gwarantowana satysfakcja

PROJEKT STRONY
już od 300zł!
2 propozycje + runda poprawkowa

2 propozycje

krótki termin realizacji

kolejne podstrony za 1/3 ceny

wybrany projekt podlega poprawce

gwarantowana satysfakcja

ZAMÓW KONTAKT LUB WYCENĘ NASZYCH USŁUG

Korzystając z poniższego formularza, w prosty sposób dasz nam znać o Twoim zainteresowaniu naszymi usługami. Umieść w wiadomości najwięcej szczegółów jak to dla Ciebie możliwe. Możesz również w prosty sposób załączyć plik z makietą, szkicem lub swoimi przemyśleniami na zeskanowanym kawałku papieru.
Cieszymy się, że możemy Ci pomóc. W odpowiedzi uzyskasz najważniejsze informacje dotyczące interesujących Cię produktów, wycenę oraz ewentualne propozycje różnych rozwiązań. Odpowiedź uzyskasz w najkrótszym możliwym terminie.

File is disabled in the free version frontend
JavaScript is disabled in the free version frontendCSS is disabled in the free version frontend


Array
(
)
Array
(
)

This form was created by ChronoForms